Laddar in
NC

Kontaktpersoner

Försäljning & Marknad

Johan Franzén

Sortimentschef / Säljare Sydöstra Sverige T: +46 140 38 40 61 M: +46 70 851 15 60 E: johan.f@ncnordiccare.se

Stefan Strand

Säljare Sydvästra Sverige T: +46 140 38 40 61 M: +46 70 348 55 60 E: stefan.s@ncnordiccare.se

Katarina Andersson

Säljare Stockholm och Mellansverige T: +46 8 20 25 74 M: +46 70 551 15 69 E: katarina.a@ncnordiccare.se

Philip Larsson

Säljare Export M: +46 72 553 49 70 E: philip.l@ncnordiccare.se

Marie Landström

Säljare & Säljsupport Norra Sverige och Finland T: +46 140 38 40 65 M: +46 72 525 39 46 E: marie.l@ncnordiccare.se

Andreas Grändevall

Säljsupport T: +46 140 38 40 64 E: andreas.g@ncnordiccare.se

Anna Nykvist

Ekonomisupport / Säljsupport T: +46 140 38 40 67 E: anna.n@ncnordiccare.se

Malin Hansson

Marknadsansvarig / Tygansvarig T: +46 140 38 40 63 M: +46 70 698 55 67 E: malin.h@ncnordiccare.se

Produktion & Administration

Eva Glaadh Gustavsson

Ekonomichef T: +46 140 38 56 08 E: eva.g.g@materia.se

Nicklas Johansson

Platschef / Produktionschef T: +46 140 38 40 72 M: +46 730 31 15 50 E: nicklas.j@ncnordiccare.se

Stefan Johansson

Produktionssupport / Reklamationer T: +46 140 38 40 73 M: +46 72 506 92 10 E: stefan.j@ncnordiccare.se

Sara Bergander

Produktutvecklare T: +46 140 38 40 71 M: +46 73 510 81 45 E: sara.b@ncnordiccare.se

Annie Waldemarsson

Produktutvecklare T: +46 140 38 40 71 M: +46 705 72 91 92 E: annie.w@ncnordiccare.se

Patrick Levander

Inköpare T: +46 140 38 40 75 M: +46 70 385 40 75 E: patrick.l@ncnordiccare.se

Tomas Andersson

Godshanterare T: +46 140 38 40 74 E: utlastning@ncnordiccare.se

Hampus Alexandersson

Godshanterare T: +46 140 38 40 74 E: utlastning@ncnordiccare.se

Tomas Reibring

Miljö- & kvalitetssamordnare T: +46 140 38 40 60 E: tomas.r@ncnordiccare.se

Fredrik Lennartsson

IT-ansvarig T: +46 140 38 68 88 E: fredrik.l@materia.se