Laddar in
NC

Kontaktpersoner

Försäljning & Marknad

Stefan Strand

Säljare Sydvästra Sverige T: +46140384061 M: +46703485560 E: stefan.s@ncnordiccare.se

Tomas Persbeck

Säljare Stockholm och Mellansverige T: +46140384062 M: +46733856105 E: tomas.p@ncnordiccare.se

Philip Larsson

Säljare Export M: +46725534970 E: philip.l@ncnordiccare.se

Marie Landström

Säljsupport / Upphandlingsansvarig T: +46140384065 M: +46725253946 E: marie.l@ncnordiccare.se

Andreas Grändevall

Säljare Sydöstra Sverige / Norra Sverige M: +46735043092 E: andreas.g@ncnordiccare.se

Linda Jibhammar Axelsson

Säljsupport / Tygansvarig T: +46140384064 M: +46735024876 E: linda.j@ncnordiccare.se

Produktion & Administration

Thomas Johannesson

VD T: +46140385605 M: +46705385605 E: thomas.j@materiagroup.se

Eva Glaadh Gustavsson

Ekonomichef T: +46140385608 E: eva.g.g@materia.se

Nicklas Johansson

Platschef / Produktionschef T: +46140384072 M: +46730311550 E: nicklas.j@ncnordiccare.se

Johan Franzén

Sortimentschef M: +46708511560 E: johan.f@ncnordiccare.se

Lena Gustafsson

Ekonomi T: +46140384067 M: +46763176104 E: lena.g@ncnordiccare.se

Patrick Levander

Inköpare T: +46140384075 M: +46703854075 E: patrick.l@ncnordiccare.se

Stefan Johansson

Produktionssupport / Inköpare / Reklamationssupport T: +46140384073 M: +46725069210 E: stefan.j@ncnordiccare.se

Tamara Mansour

Produktutvecklingsansvarig / Marknadsansvarig T: +46140384071 M: +46705729192 E: tamara.m@ncnordiccare.se

Fanny Jerneståhl

Produktutvecklare T: +46140384071 M: +46735108145 E: fanny.j@ncnordiccare.se

Tomas Andersson

Godshanterare T: +46140384074 E: utlastning@ncnordiccare.se

Anders Skoog

Godshanterare T: +46140384074 E: utlastning@ncnordiccare.se

Lisa Hansson

Hållbarhetsansvarig (Tjänstledig) M: +46703362164 E: lisa.h@ncnordiccare.se

Moa Ulfsson

Hållbarhetsansvarig M: +46703362164 E: moa.u@ncnordiccare.se

Fredrik Lennartsson

IT-ansvarig T: +46140386888 E: fredrik.l@materia.se